Wanneer
- vrijdag6 november 2026 20.30 uur
Locatie
Organisatie
Prijzen
- Basistarief 16€
- Ontdekkingsprijs 12€
- UiTPAS kansentarief 3,2€
- Voorverkoopprijs (VVK) 14€
Meer info
'Tim Oelbrandt wordt als expert in de magie gevraagd bij theater-en filmproductie. Vergeet de stoffige hoed en het konijn. In Kizuna laat Oelbrandt het publiek letterlijk zijn tranen proeven en zo zijn herinnering raden!'
Liv Laveyne (De Standaard)
‘Kizuna’ is het Japanse woord voor verbinding. Maar ook voor obstructie en hinderpaal. Die dubbele betekenis maakt het interessant. Vandaag de dag zijn we voortdurend geconnecteerd. Maar zijn we wel echt zo verbonden met elkaar?
Ondertussen groeit onder onze voeten een netwerk waar we geen weet van hebben. Een netwerk van onzichtbare draadjes dat ondergronds alle bomen, planten en paddenstoelen verbindt. Je zou het mycelium, dat netwerk van schimmeldraden, het internet van de flora kunnen noemen.
Tim Oelbrandt neemt je mee in een vertelling over de dingen in het leven die ons verbinden. Hij geeft ons het gevoel allemaal verbonden te zijn. Of hij belt een nietsvermoedende vreemde op en laat het publiek achter met een raadsel: hoe mooi en waardevol kan de connectie met een onbekende zijn?
In ‘Kizuna’ brengt Oelbrandt met wonderlijke goocheltrucs een magische vertelling over verbinding. Met ‘Heen en terug’ creëerde hij eerder al een voorstelling voor een volwassen publiek in een intieme setting. Met ‘Kizuna’ gaat hij daarin nog een stapje verder. Hij combineert magie, illusie en theater op magnifieke wijze.

